MENU GŁÓWNE
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA
GIMNAZJUM
PROGRAMY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYMY
KONKURS "LUBELSZCZYZNA - MOJA MAŁA OJCZYZNA"
10 LAT GIMNAZJUM
PRZYDATNE LINKI

Osiągnięcia uczniów Gimnazjum Publicznego im. Jana Pawła II w Suścu
w roku szkolnym 2017/2018

 

  Konkursy przedmiotowe organizowane
przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

 

Przedmiot/konkurs

Etap okręgowy

 

Etap wojewódzki

 

 

Konkurs Polonistyczny

Aleksandra Rybka III a

Wiktoria Pogudz III a

Opiekun: B. Jarczak

Aleksandra Rybka III a

Laureatka

Opiekun: B. Jarczak

 

Konkurs Ortograficzny

 

Aleksandra Rybka III a

Opiekun: B. Jarczak

 

 

-----------------------------------

 

Konkurs

Biologiczny

Kinga Gałan II b

Iga Bartosik III b

Aleksandra Malec III b

Aleksandra Rybka III a

Opiekun: E. Nieścior, T. Kłus

 

 

-----------------------------------

 

 

Konkurs

Geograficzny

Iga Bartosik III b

Kinga Gałan II b

 

Opiekun: U. Bartoszek

 

 

-----------------------------------

 

Konkurs

Matematyczny

 

Aleksandra Rybka III a

Opiekun: M. Borowicz

 

 

----------------------------------

 

 

Konkurs

Historyczny

Kacper Kiecana II a

Joanna Pardus II b

Aleksandra Rybka III a

Wiktoria Pogudz III a

Iga Bartosik III b

Aleksandra Malec III b

Opiekun: J. Skroban

 

 

 

----------------------------------------

 

Konkurs

z Języka Angielskiego

Mateusz Bartosiński III a

Wojciech Dziedzic III a

Aleksandra Rybka III a

Iga Bartosik III b

Opiekun: T. Bakay

 

 

---------------------------------

Konkurs

z Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Aleksandra Rybka III a

 

Opiekun: ks. P. Grzechnik

Diecezjalny Konkurs

z Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła

Laureatka:Aleksandra Rybka III a

Opiekun: ks. P. Grzechnik

 

Konkursy sportowe

 

Etap gminny

Etap powiatowy

 

Etap wojewódzki

 

I miejsce drużynowo

W Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju BRD

3 uczniów: Kinga Gałan II b, Kinga Leńczuk II b,

Jakub Skiba II b

 

I miejsce indywidualnie

Jakub Skiba II b

 

Opiekun: M. Fanfara

I miejsce drużynowo

W Eliminacjach Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju BRD

3 uczniów: Kinga Gałan II b,
Kinga Leńczuk II b,

Jakub Skiba II b

 

I miejsce indywidualnie

Kinga Gałan II a

 

Opiekun: M. Fanfara

VIII miejsce drużynowo

W Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju BRD

3 uczniów: Kinga Gałan II b,
Kinga Leńczuk II b,

Jakub Skiba II b

 

 

Opiekun: M. Fanfara

 

Gminny Dzień Dziecka

I miejsce:drużyna piłki nożnej

II miejsce: Karol Koper II a

III miejsce: Patryk Ciećko III a

Opiekunowie: M. Fanfara,

P. Fronc, T. Kłus, M. Koper

 

-------------------------------

 

-----------------------------

 

 

 

-----------------------------------

 

Udział w Sztafetowym Biegu Niepodległości „Stokrotne dzięki

za Niepodległą”

 

18 uczniów

Opiekunowie: M. Fanfara, T. Kłus,
M. Koper

 

 

 

 

----------------------------------

 

 Konkursy artystyczne

 

Etap gminny

Etap powiatowy

 

Etap wojewódzki

 

 

 

---------------------------------

XXI Jesienny Konkurs Recytatorski

Emilia Obirek III a – laureat

Opiekun: B. Jarczak

XXI Jesienny Konkurs Recytatorski

Emilia Obirek III a – laureat

Opiekun: B. Jarczak

Konkurs Recytatorski
im. Tomasza Zamoyskiego

Emilia Obirek III a –I miejsce

Tomasz Hałasa II a – III miejsce

Opiekun: B. Jarczak

Konkurs Recytatorski

im. Tomasza Zamoyskiego

Emilia Obirek III a - wyróżnienie

 

Opiekun: B. Jarczak

 

 

 

----------------------------------

 

Gminny Konkurs
„Patriotyzm w sercu dziecka”

Emilia Obirek III a –I miejsce

Opiekun: B. Jarczak

 

 

 

-------------------------------------

 

 

 

 

-----------------------------------

Plastyczny „Bożonarodzeniowy”

Mateusz Bartosiński III a
 – Imiejsce

Opiekun: E. Nieścior

 

 

 

-----------------------------------

 

 

 

---------------------------------

Gminny Konkurs Recytatorski

„Papież w naszych sercach”

I miejsce:Emilia Obirek III a

Opiekun: B. Jarczak

III miejsce:Aleksandra Caryk III b

Opiekun: W. Buczek

 

 

 

-----------------------------------

 

 

 

-----------------------------------

 

 

-----------------------------------

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Przebudzeni do życia”

I miejsce:Emilia Obirek III a

Opiekun: B. Jarczak

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
„Przebudzeni do życia”

wyróżnienie:Emilia Obirek III a

Opiekun: B. Jarczak

Gminny Konkurs Piosenki Wiosenno – Letniej  
„Z wiosenną nutką”

I miejsce: Emilia Obirek III a

III miejsce: Julia SemakIII b

Opiekun: Janusz Kiecana.

 

 

 

-----------------------------------

 

 

 

-----------------------------------

 

Konkursy inne

 

Etap gminny

Etap powiatowy

 

Etap wojewódzki

 

 

 

-----------------------------

 

 

-----------------------------------

II Etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego „Clickomaniak”

Wyróżnienie:

Kinga Leńczuk II b

Mateusz Bartosiński III a

Opiekun: T. Bakay

 

 

-----------------------------

 

 

-----------------------------------

Wojewódzki Konkurs Językowo-Plastyczny „…cudów pełen świat…”

Aleksandra Malec III b

Aleksandra Rybka III a

Opiekun: T. Bakay

 

 

---------------------------------

 

Międzyszkolny Konkurs
Wiedzy o Lesie

i Ochronie Przyrody

II miejsce Kinga Leńczuk II b

Opiekun: T. Kłus

 

 

------------------------------------

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turnieju Pożarniczego „Młodzież zapobiega Pożarom”

II miejsce: Wiktoria Kusiak III a

Opiekun: M. Fanfara

 

 

 

----------------------------------

 

 

 

----------------------------------

 

----------------------------------

Powiatowy Konkurs Czytelniczy „Przeczytałem polecam”

Wyróżnienie: Wiktoria Kusiak III a

Opiekun: B. Jarczak

 

----------------------------------

 

 

 

 

 

----------------------------------

 

 

 

----------------------------------

Wojewódzki Konkurs Językowy

„Cudze chwalicie swego nie znacie”

I miejsce:
Aleksandra Rybka III a

Wyróżnienie: Wiktoria Pogudz

Opiekun: B. Jarczak

 

 

 

----------------------------------

Regionalny Turniej Wiedzy
o Zamościu w j. angielskim

Zdobycie Certyfikatu „Młodego przewodnika po Zamościu”

Iga Bartosik III b, Aleksandra Malec III b, Jakub Tokarski III b

Opiekun: T. Bakay

 

 

 

----------------------------------

 

 

 

 

 

----------------------------------

 

 

 

 

 

----------------------------------

Wojewódzki konkurs ekologiczno-regionalny „Lubelszczyzna – moja Mała Ojczyzna

II miejsce:

Wiktoria Pogudz III a

Aleksandra Rybka III a

Michał Rybka III a

Nagroda specjalna Lasów Państwowych:

 Bartłomiej Kiecana VII a

  Kacper Kiecana II aWyróżnienie: Joanna Pardus II b

Opiekun: U. Bartoszek

 

Konkursy ogólnopolskie i międzynarodowe

 

Ogólnopolski Konkurs Gramatyczny im. Onufrego Kopczyńskiego

Udział w finale: Aleksandra Rybka III a

Finalistka: Wiktoria Pogudz III a

Opiekun: B. Jarczak

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wzdłuż Wisły”

Joanna Pardus II b – laureat

Opiekun tematyczny: U. Bartoszek

 

Ważne wydarzenia:

 

I semestr

  • 18.09.2017- Udział w ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie”. Inscenizacja fragmentów „Wesela”
  • 13.10.2017 - Dzień Patrona Szkoły.
  • 10.11.2017 – Szkolna Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.
  • 11.11.2017 – Gminna Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.
  • 20 – 24.11.2017 – Tydzień Języków Obcych z wymianą młodzieży polsko-ukraińskiej.
  • 24 – 26.01.2018 – Dni Samorządu Uczniowskiego.

 

II semestr

  • 21.02.2018 – Szkolny Dzień Języka Ojczystego.
  • 20-23.04. 2018 - Integracyjna wymiana młodzieży polskiej i ukraińskiej pod tytułem „Języki obce w działaniach młodzieży - poznajemy tradycje słowiańskich narodów”- V edycja.
  • 23-27.04.2018- Tydzień ekologiczny.
  • 10.05.2018 – Poranek poetycki poświęcony Postaci Patrona Szkoły.
  • 10.05.2018 - Organizacja Eliminacji Powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.
  • 11.05.2018 - Sadzenie Dębu Niepodległości
  • 30.05.2018 – Organizacja Gminnego Dnia Dziecka.
  • 03.06.2018 - Uczestnictwo w Sztafetowym Biegu Niepodległości „Stokrotne dzięki za Niepodległą”.
  • 06.06.2018 - Podsumowanie X edycji Konkursu Lubelszczyzna Moja Mała Ojczyzna – „Lubelskie drogi do Niepodległości”.

 

Opracował: Mariusz Fanfara

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )